Valdemārs Šperbergs iekļūst SkillsLatvia 2020 finālā

Ir sākušies jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia 2020” pusfināli, lai noskaidrotu tos jauniešus, kuri 28. un 29. aprīlī cīnīsies par medaļām un labāko meistaru tituliem. Vienā no nominācijām “Datortīklu administrēšana” tiek pārstāvēts Saldus tehnikums. Starp šī gada 6 finālistiem būs mūsu Valdemārs Šperbergs no 2.kt kursa, kurš priekšatlases konkursā no 12 pretendentiem ieguva 4. vietu.

Konkursa priekšatlasē bija jāveic tādi datortīklu administrēšanas uzdevumi kā MikroTik maršrutētāja konfigurēšana, tīkla izveide, ugunsmūra konfigurēšana, jāveido lietotāju grupu politikas, jāuzstāda un jākonfigurē dažāda veida serveru programmatūra gan Debian Linux, gan Windows Server vidēs un jāstrādā tīklu simulācijas vidē Cisco Packet Tracer.

Pusfināla uzdevumi bija sarežģīti un prasīja lielu koncentrēšanos, taču ar savu atbildīgo sagatavošanos konkursam un precīzo darbu Valdemārs iekļuva finālā.

Kā atzina skolotājs Edgars Lācis ― Valdemāram ir visas tās cilvēka kvalitātes, lai godam pārstāvētu tik augsta profesionāla līmeņa konkursu.

Paldies par ieguldījumu jauniešu izglītībā, protams, abiem mūsu skolotājiem ― Edgaram Lācim un Rihardam Mhitarjanam! Lepojamies!

Īssaite: