Citāda mācību pieredze Hidrobūvju tehniķiem

28.janvārī izglītības programmas “Hidrobūvju tehniķis” 2. un 3.kursa puiši devās mācību ekskursijā uz Ventspili un Talsiem, lai nostiprinātu Saldus tehnikumā iegūtās teorētiskās zināšanas. Ventspils Jaunrades namā atsvaidzinājām zināšanas ģeoloģijā, noskatoties aizraujošu filmu “Mūsu bīstamā planēta”. Zemes rašanās, vulkāni, zemestrīces, cunami, to visu izdzīvojām vienā elpas vilcienā.
Cita pieredze gaidīja Ventspils ostā, kur šobrīd notiek Ziemeļu mola rekonstrukcija. Grupu laipni sagaidīja uzņēmuma BMGS Ziemeļu mola rekonstrukcijas projekta vadītājs Andrejs Harčenkovs un pēc rūpīgas drošības pārbaudes, veda patiesi aizraujošā un izzinošā ekskursijā mola būvobjektā. Andrejs Harčenkovs atbildēja uz mums interesējošiem jautājumiem un iepazīstināja ar ostas infrastruktūru.
Dienu tika noslēgta Talsu Lauksaimniecības tehnikas muzejā, kur muzeja galvenais krājuma glabātājs Aivars Cimermanis aizrautīgā stāstījumā radīja iespaidu par senajiem spēkratiem lauksaimniecībā, kā arī meliorācijas pirmsākumiem Latvijā. Pabijām arī ļoti bagātīgajā muzeja krātuvē un bibliotēkā.
Vērtīgo un nozīmīgo piedāvājumu varējām izbaudīt pateicoties programmai “Latvijas skolas soma”.

 

Īssaite: