Jaunums Saldus tehnikumā!

Saldus tehnikumā ir iespējams kļūt par kvalificētu speciālistu darba tirgū pieprasītākajās profesijās. Tehnikums piedāvā jaunas, aktuālas un inovatīvas izglītības programmas.

Ar jauno 2022./2023.m.g. Saldus tehnikumā būs iespējams mācīties divās jaunās izglītības programmās un kļūt par inženiersistēmu būvtehniķi vai apdares darbu tehniķi.

Inženiersistēmu būvtehniķis siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijā. Iemācīsies kā veikt iekšējo un ārējo inženierkomunikāciju sistēmu (apkures, vēdināšanas, kondicionēšanas, ūdens apgādes, kanalizācijas, aukstumiekārtu) izbūves, ekspluatācijas un remonta darbu organizēšanu un vadīšanu. Iegūsi zināšanas kā noteikt atsevišķu inženierkomunikāciju montāžas darbu veidu un apjomu, izvēlēties materiālus, instrumentus un aprīkojumu šo darbu veikšanai u.c.

Apdares darbu tehniķis nodarbojas ar visu veidu apdares darbiem – sauso būvi, grīdu ieklāšanu, flīzēšanu, tapešu līmēšanu, betonēšanu, mūrēšanu u.c. Mācoties par apdares darbu tehniķi, apgūsi gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas kvalitatīvai apdares darbu veikšanai gan iekštelpās, gan ārtelpās.

Iespējas ir daudz un plašas, nāc un dari!

Uzņemšana jaunajās mācību programmās sākot ar 13.jūniju.

Uz tikšanos!

Īssaite: