Eiropas prasmju jeb Karjeras nedēļa Saldus tehnikumā

No 14. līdz 18. oktobrim 83 Latvijas pilsētās un novados norisinās Karjeras nedēļa, kuru jau septīto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Šī gada tēma ir nākotnes profesijas un prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļas laikā Latvijas izglītības iestādēs notiek dažādi ar profesiju iepazīšanu un izvēli saistīti pasākumi.

16. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros arī Saldus tehnikumā tika organizētas apgūstamo izglītības programmu iepazīšanas aktivitātes Saldus novada vispārizglītojošo skolu 7. – 9. klašu audzēkņiem. Tehnikuma viesiem bija iespēja apmeklēt piecu apgūstamo profesiju meistarklases, praktiski darbojoties katras profesijas jomā. Tehnikuma viesi iepazina un piedalījās viesmīlības pakalpojumu, IT nozares, būvniecības, ugunsdzēsības un glābšanas, kā arī skaistumkopšanas jomu meistarklasēs.

Kopumā pasākumu apmeklēja 92 Saldus novadu skolu izglītojamie un skolotāji no Cieceres pamatskolas, Rubas pamatskolas un Druvas vidusskolas.

Informāciju sagatavoja
PIKC Saldus tehnikuma
direktores vietniece izglītības jomā
Kristīne Lieldaudziete

Īssaite: