Mūsu audzēkņiem panākumi sportā!

Pēc spraigas sezonas ir pienācis laiks atskatīties uz sasniegtajiem rezultātiem. Šogad īpaša uzmanība tika pievērsta startiem republikas finālsacensībās, kur mūsu komanda guva izcilus rezultātus.
Republikas finālos mūsu sportisti izcīnīja 5.vietu krosā, 2.vietu galda tenisā, 2.vietu svara stieņa spiešanā guļus, 2.vietu volejbolā, 2.vietu basketbolā un 8.vietu florbolā. Šie sasniegumi kopvērtējumā deva mums augsto 2.vietu republikas finālsacensību kopvērtējumā.
Ar mazliet zemākiem rezultātiem startējām reģiona sporta veidos – badmintonā, šautriņu mešanā un dambretē. Taču arī šie starti deva svarīgus punktus absolūtajā kopvērtējumā, kas palīdzēja mums izcīnīt 5.vietu 29 skolu konkurencē.
Teicami, vai ne?!
Vislielākais PALDIES direktorei, kas deva iespēju mūsu sportistiem doties uz sacensībām, parūpējās par tehnisko nodrošinājumu, siltām pusdienām un aktīvi līdzjutusi visos startos.
Mūsu sportisti, mums ir pamats lepoties! Un mums, skolotājiem, ir liels prieks strādāt ar tik talantīgiem un motivētiem jauniešiem.
Pateicībā, pedagogi
Mārtiņš, Kārlis, Roberts, Edgars, Līva.
Īssaite: