Tehnikuma jaunieši konkursā SkillsLatvia 2021

Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2021 šogad norisinās citādākā formātā nekā ierasts. Trīs mēnešu laikā konkursanti sacentīsies 21 prasmju konkursā gan attālināti, gan klātienē Latvijas profesionālās izglītības iestādēs. Dalībnieki vienas vai divu dienu laikā demonstrēs savas prasmes, veicot nozares ekspertu sastādītus darba uzdevumus.

Datortīklu administrēšanas prasmju konkursa finālā, kas norisināsies 1. jūnijā, pārstāvēs Valdemārs Šperbergs, bet sausās būves prasmju konkursā, kas norisināsies 3. un 4. jūnijā, pārstāvēs Kristaps Rorbahs.

Lai abiem jauniešiem veicas konkursā!

Un visbeidzot, lepojamies ar Rūdolfu Ivanu, kurš 23.- 24. aprīlī attālināti piedalījās nominācijā “Web tehnoloģijas” un sīvā astoņu dalībnieku konkurencē ieguva godpilno 3. vietu.

 


Kristaps Rorbahs gatavojoties konkursam.

Īssaite:


Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus (arī zināmi kā sīkdatnes, cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi, optimizētu tās darbību, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un aizsargātu vietnē publicētās saziņas un pieteikuma formas no mēstulēm. Lasīt papildus informāciju par sīkfailiem tīmekļa vietnē.