Es gribu būt labs profesionālis

27. martā skolā notika meistarklase “Es gribu būt labs profesionālis” IP “Skaistumkopšanas pakalpojumi” 1. un 2. kursa audzēknēm, kuru vadīja vizuālā tēla stiliste, konkursa “Baltic Beauty -2017” grima mākslas konkursa 2.vietas ieguvēja, mūsu skolas absolvente Agnese Štorha.

Meistarklasē audzēknes tika iepazīstinātas ar kino un teātra specefektu veidošanas materiāliem un produktiem, tehniku, paņēmieniem, ieceres realizēšanas iespējām. Meistare atklāja mazāk zināmo grima mākslas pusi, kas ikdienā sabiedrībai, bieži nesaistās ar stilista, vizāžista darbu. Lai veidotu specefektus, iepriekš jāveic pamatīga materiāla izpēte, kas tuvinātu ieceri, mērķa sasniegšanai.

Pasākums notika ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/1/001 ietvaros.

IP “Datorsistēmas “ 2., 3. kursa audzēkņiem un  IP “Programmēšana” 1., 2. un 3. kursa audzēkņiem 27. martā notika lekcija “Es gribu būt labs profesionālis”, kuru vadīja lektors, skolas absolvents un veiksmīgs uzņēmējs Egils Malbergs..
Lekcijā audzēkņi varēja uzzināt par šādiem jautājumiem:
1. Par IKT profesiju aktualitāti un speciālistu trūkumu/pieprasījumu mūsdienu darba tirgū.
2. Kā sākt uzņēmējdarbību ? Kādi ir plusi, kādi ir mīnusi vadot mazu / vidēju uzņēmu un ar ko jaunajiem uzņēmējiem nākas saskarties (kā teikt – ko skolā neiemāca)?
3. Mūsdienīgs profesionālis strādā mazāk un saņemt vairāk !

Pasākums notika ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/1/001 ietvaros.

Īssaite: