Izskanējis noslēdzošais no trim tehnikuma simtgadei veltītajiem koncertiem!

Izskanējis noslēdzošais no trim tehnikuma simtgadei veltītajiem koncertiem, kuru mērķis bija pateikties Saldus tehnikuma darbiniekiem. Šoreiz tika sveikti tehnikuma būvniecības, IT jomas, frizieru-stilistu profesionālo priekšmetu pedagogi. Arī šajā mācību gadā, audzēkņi, kas apgūst šīs profesijas, ar panākumiem piedalījās nacionālajā jauno profesionāļu konkursā “SkillsLatvia 2022”, saņemot godalgotas vietas. Paldies par jauno profesionāļu apmācību un sagatavošanu konkursam pedagogiem Jānim Radziņam, Sintijai Baldiņai, Līgai Līcei un Mārtiņam Zīlītem.
Pasākumā paldies tika teikts arī tehnikuma darbiniekiem, kuri ikdienā rūpējas par to, lai šeit būtu tīras, kārtīgas telpas un apkārtne, lai ziedētu un smaržotu skaitās puķes, lai mauriņš būtu uzpucēts un bruģis spožs.
Arī šoreiz darbiniekus iepriecināja Saldus tehnikuma ugunsdzēsēju ansambļa un skolotāju Dženijas Fūrmanes un Jāņa Narkevica muzikālie priekšnesumi. Saldus tehnikuma simtgadi turpināsim atzīmēt arī uzsākot jauno mācību gadu rudenī.
Īssaite: