Saldus tehnikuma jaunieši saņem simpātiju balvu par dalību projektā

 2023.gada 2.decembrī, Latvijas kara muzeja telpās notika projekta “Esi līderis” konkursa «Pagātnes spēks, šodienas drošībai!» laureātu apbalvošanas ceremonija.
 Šis konkurss tiek organizēts ar mērķi veicināt izpratni par Latvijas vēsturē ievērojamiem darbiem, un to nozīmi valsts drošības un aizsardzības stiprināšanā mūsdienās.
 Pasākuma apbalvošanas noslēgumā izglītojamie un pedagogi, gida pavadībā, devās izzinošā ekskursijā pa Latvijas kara muzeju.
 Latvijas kara muzeja konkursa “Pagātnes spēks, šodienas drošībai” ietvaros divi Saldus tehnikuma izglītojamie – Kristiāns Irbenieks (3.kt/m kurss) un Edijs Ektermanis (4.kt/m kurss) izstrādāja darbu par Oskaru Kalpaku un muzeju “Airītes”. Tika izveidota prezentācija “Oskara Kalpaka līdzdalība valsts drošības un aizsardzības stiprināšanā mūsdienās”, apzinātas tuvākās piemiņas vietas Saldus novadā un tuvākajā apkārtnē, kā arī tehnikuma telpās izstādīta ceļojošā izstāde “Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri un Latvijas Neatkarības kara notikumi Saldus novadā”.
 15 komandu konkurencē, Projekta noslēguma dalībnieki.
Paldies visiem, kas sekoja līdz, balsoja un atbalstīja jauniešu dalību konkursā. Saldus Tehnikums var!
Projekta noslēguma dalībnieki
Īssaite: