IP “Civilā aizsardzība un drošība” audzēkņu sasniegumi

5.maijā “Cert.lv” vadītāja B.Kaškina un Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra vietnieks R.Heniņš pasniedza apbalvojumus 84 talantīgākajiem Latvijas jauniešiem par sasniegumiem valsts mēroga kiberdrošības sacensībās “Nacionālais kiberdrošības izaicinājums”.
Saldus tehnikuma izglītības programmas “Civilā aizsardzība un drošība” audzēkņi ar godalgotiem panākumiem ņēma dalību starptautiskās kiberdrošības sacensības, kuras organizē Eiropas Savienības Kiberdrošības aģentūra (ENISA) sadarbībā ar dalībvalstīm un citiem partneriem.
Sacensības sniedz iespēju jauniešiem pārbaudīt un pielietot praksē iegūtās zināšanas un prasmes kiberaizsardzības jomā. Audzēkņi iesaistījās praktisku uzdevumu risināšanā, apliecinot savas zināšanas, prasmes un kompetences:
🥇1.vieta – Sofija Anna Gorovaja
🥇1.vieta – Sandijs Indāns
Atzinības –
🏅Roberts Ķīšenieks
🏅Zane Šefanovska
🏅Karlīna Šenberga
🏅Alekss Brigmanis-Briģis (Saldus tehnikuma absolvents, ViA 2.kursa students)
Lepojamies ar mūsu izglītojamajiem, un vēlam izturību un veiksmi, jo sacensību dalībniekiem ar lielāko punktu skaitu kopvērtējumā būs iespēja kļūt par daļu no Latvijas nacionālās izlases dalībai kiberdrošības sacensībās “Eiropas kiberdrošības izaicinājums”, kas norisināsies 2024. gada no 8. līdz 11. oktobrim Turīnā, Itālijā!

Īssaite: