Radošās idejas no netradicionāliem materiāliem

18. aprīlī bija meistarklase ““No idejas līdz …” – radošās idejas no netradicionāliem materiāliem”, kurā piedalījās 1.s-2 kursa audzēknes. Lektors Andris Punculis meitenes iepazīstināja ar dažādiem virsmu dekoratīvās apdares veidiem, materiāliem un uzklāšanas tehnoloģiju. Praktiski darbojoties, veica virsmu dekoratīvā apmetuma Stuco Decor di Luce (Venēcijas apmetums),  uzklāšanu, sienu dekoratīva reljefa izveidi un krāsošanu ar lazurējošām un speciālām krāsām (piemēram Sadolin Effekt Antique). Iepazinās arī ar frēzētu un liektu ģipškartona  elementu izgatavošanu ar iekārtu PFT Boardmaster un to pielietošanu, praktiski izgatavoja frēzētas ģipškartona kastītes, kuras pārklāja ar Venēcijas apmetumu.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Īssaite:


Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus (arī zināmi kā sīkdatnes, cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi, optimizētu tās darbību, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un aizsargātu vietnē publicētās saziņas un pieteikuma formas no mēstulēm. Lasīt papildus informāciju par sīkfailiem tīmekļa vietnē.