Valdemārs Šperbergs SkillsLatvia 2021 finālā iegūst 2. vietu

Saldus tehnikuma 3. kursa kiberdrošības tehniķis Valdemārs Šperbergs vakar kopā ar mums, IT skolotāju Rihardu un datorsistēmu un datortīklu administratoru Edgaru, devās uz konkursa SkillsLatvia 2021 finālu, kurš šogad norisinājās Jelgavas tehnikumā. Ar lielāko prieku paziņoju, ka varam apsveikt Valdemāru ar sudraba medaļas jeb 2. vietas iegūšanu datortīklu administrēšanā!

Valdemāram ir visai rets īpašību komplekts — izteikta neatlaidība, mērķtiecība, vēlme nepārtraukti izzināt, apgūt jaunas prasmes un pilnveidot sevi, entuziasms un gribasspēks, taču, tieši šis īpašību kopums ir tas, kas spēlē vislielāko lomu Valdemāra sasniegumos ne tikai Skills konkursā, bet arī teju jebkurā IT sfēras konkursā vai pasākumā, kurā viņš ir piedalījies.

Bet negulētas naktis, liels stress un ieguldītais milzīgais darba apjoms ir atmaksājies — tagad Valdemārs pavisam droši var sevi saukt par otro labāko jauno datortīklu profiņu starp visām Latvijas profesionālajām skolām. Šis gadījums ir spilgts piemērs tam, ko var sasniegt, ja nepārtraukti tiecies uz mērķi. Un patiesībā runa šeit nav tikai par konkursu vai 2. vietas iegūšanu. Šeit ir runa arī par iegūto unikālo pieredzi, kura jau pavisam tuvā nākotnē kalpos kā viens no pirmajiem pakāpieniem profesionālās karjeras nodrošināšanai.

Lepojos ar Valdemāru un priecājos kopā ar viņu!

Informāciju sagatavoja:

skolotājs Rihards Mhitarjans
Pēc konkursa. No labās puses: Valdemārs Šperbergs, IT skolotājs Rihards Mhitarjans un datorsistēmu un datortīklu administrators Edgars Lācis Foto: Edgars Lācis (skolas arhīvs)
Īssaite: