2015./2016. m.g.

Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsējs glābējs
Mācību ekskursijā  uz  Lielvārdes lidostu

21. aprīlī izglītības programmas Ugunsdrošība un ugunsdzēsība 2.g kursa izglītojamie kopā ar nozares profesionālo mācību priekšmetu pedagogiem N.Spriesli un G.Zakevicu apmeklēja bruņoto spēku aviācijas bāzi Lielvārdē. No 2015. gada Lielvārdes lidostā strādā skolas absolvents Kaspars Gaurilovs.

1.E /P un 2. E kursu ekskursija uz  komunikāciju portālu draugiem.lv biroju

2015. g. 24. novembrī 46 izglītojamie kopā ar 4 skolotājiem devās ekskursijā uzkomunikāciju portālu draugiem.lv biroju ar mērķi iepazīt programmētāju darba specifiku konkrētā uzņēmumā, noskaidrot sev interesējošos jautājumu kā arī vienoties par topošo Programmēšanas tehniķu prakses vietām uzņēmumā draugiem.lv

Jaunieši nākošajā dienā, pēc ekskursijas rakstīja, kas vislabāk patika un kas nepatika ekskursijā. Tikai dažas no atbildēm, kas patika: bija laba diena, un visi draudzīgi, interesanti vērot programmētājus darbībā, jauki skolotāji, pietiekami daudz brīvā laika, patika, ka brauca divi kursi un varēja labāk savā starpā iepazīties. Savukārt dažas no atbildēm, kas nepatika: atsevišķiem jauniešiem bija par daudz brīvā laika, un, iespējams, varētu lielāku autobusu.

Skolotājiem, protams, lielākais gandarījums par to, ka tika saņemts apstiprinājums ka topošajiem Programmēšanas tehniķiem tika apsolītas prakses vietas uzņēmumā un, iespējams, arī darba vietas.

Ēku būvtehniķis
12. aprīlī  Ēku būvtehniķu specialitātes 2. A kursa audzēkņi praktisko mācību Sausā būve laikā apmeklēja SIA KNAUF ražotni, kur iepazinās ar sauso maisījumu, ģipškartona plākšņu, metāla profilu ražošanu.

Sausās būves mācību centrā Knauf akadēmijā, SIA Knauf tehniskais vadītājs Andris Veinbergs  uzskatāmi demonstrēja ģipša materiālu būvfizikālās īpašības un konstrukciju risinājumus.