EPALE

Saldus tehnikuma direktore Iveta Bērziņa  2017.gada 28.augustā parakstīja līgumu, kas saistīts ar   Eiropas Komisijas Erasmus+ projekta „ EPALE  Nacionālais atbalsta dienests” īstenošanu par lietotāju piesaisti EPALE – Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskajai platformai- Kurzemes reģionā.

 

Informācijai:

EPALE jeb Eiropas pieaugušo izglītības e-platforma (ePlatform for Adult Leraning in Europe) ir virtuāla tikšanās vieta pieaugušo izglītības speciālistiem un organizācijām no visām ES valstīm. EPALE ir Eiropas Komisijas finansēta tīmekļa vietne, kura izveidota ar mērķi uzlabot pieaugušo izglītības kvalitāti Eiropā, izveidot spēcīgu pieaugušo izglītības nozari un sniegt iespēju pieaugušo izglītības speciālistiem un izglītības izplatītājiem sasniegt visus pieaugušos.

Saldus tehnikums 24.oktobrī plkst 11.00 Saldus tehnikuma konferenču zālē aicina  Kurzemes reģiona pašvaldības un to institūciju pārstāvjus, pieaugušo izglītības īstenotājus un citus interesentus  iegūt informāciju par EPALE elektroniskās platformas iespējām.

 

EPALE sniegtās iespējas:

1. Interaktīvi sadarbības tīkli nodrošina iespēju sazināties ar citiem lietotājiem Eiropā, iesaistīties diskusijās un dalīties ar labas prakses piemēriem.

2.  Eiropas un nacionālo notikumu kalendārs sniedz lietotājiem aktuālo informāciju par profesionālās pilnveides iespējām – apmācību kursiem, vebināriem, semināriem un citām mācību iespējām, kas ir pieejamas Eiropā. Kursus ir iespējams meklēt pēc tēmas, valodas vai dalības izmaksām. Pirms pasākuma apmeklēšanas varat iegūt informāciju par tā mērķiem, mērogu un tematiku.

3.  Jaunumu plūsmas un vadošo ekspertu raksti par pieaugušo izglītību informē par jaunumiem politikā, jaunām iniciatīvām, pieejamo finansējumu, ziņām un visu citu saistībā ar pieaugušo izglītību Eiropas Savienībā.

4.  EPALE ir daudzvalodu vietne, un tajā pieejamos resursus pilnībā varēs izmantot lietotāji jebkurā dalībvalstī.

5.  EPALE ir atvērtas dalības vietne, kur katra dalībvalsts līdzdarbosies materiālu sagatavošanā, bet vietnes lietotāji varēs sazināties ar citiem pieaugušo izglītības profesionāļiem, praktiķiem un brīvprātīgajiem Eiropā un dalīties ar jaunumiem tiešsaistē.

6.  EPALE piedāvā formālas un neformālas nozares partneru meklēšanas iespējas, izmantojot iespēju „sazinies ar mani“ un „seko man“.

7.  Interaktīvajā sadaļā “Biežāk uzdotie jautājumi” ir redzami lietotāju jautājumi un ekspertu atbildes uz tiem.

8.  EPALE aktuālo informāciju var iegūt arī, sekojot Twitter @EPALE_EU kontam, Facebook @EPALE.EU kontam vai vienkārši, saņemot informatīvo biļetenu savā e-pasta pastkastītē reģistrējoties šeithttps://ec.europa.eu/epale/lv/user/register

 

Avots:  http://www.muzizglitiba.lv/#map&gid=1&pid=4

 

Kāpēc EPALE?

  • Iespēja sekot līdzi jaunākajiem politikas notikumiem pieaugušo izglītības jomā
  • Tiek publicēta informācija par jaunākajām tendencēm pieaugušo izglītībā
  • Piekļuve notikumiem, semināriem un pasākumiem visā Eiropā
  • Aktīva līdzdalība Eiropas mēroga diskusijās
  • Iespēja rakstīt  komentārus emuārā
  • Var paziņot par savu pasākumu konkrētākai auditorijai
  • Var izmantot saturiski bagāto Resursu centru

Vairāk informācijas:  ec.europa.eu/epale

Materiāls sagatavots, izmantojot publicēto informāciju www.izm.gov.lv